Jesienny koncert

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w przedszkolu Stokrotka. 25 października do przedszkola przybyły grzyby, liście, dynie i różne leśne zwierzęta.  Właśnie w takich jesiennych strojach na koncert jesienny stawiły się przedszkolaki z grupy V „Niezapominajki”.Sala została udekorowana kolorowymi liśćmi, drzewami wykonanymi przez dzieci, aby przybliżyć im barwy jesieni. Wszystkie grupy przedszkolne, nauczyciele, pracownicy przedszkola zebrali się w  sali, gdzie za chwilę miał rozpocząć się „Koncert jesienny”.

Podczas spotkania, w pięknych strojach i jesiennej scenerii przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności taneczne - zatańczyły „Jesienny walczyk”, wokalne - wspólnie śpiewano piosenki o tematyce jesiennej i recytatorsko - aktorskie- przedstawiły inscenizację  do wierszy min. „Jesień u fryzjera”, czy „Jesienny pociąg” wprawiając w zachwyt zaproszonych gości.

Kolejnego dnia na „Koncert jesienny” przybyli rodzice, rodzeństwo, a także dziadkowie przedszkolaków z grupy „Niezapominajki”. Doznali wielu pozytywnych emocji i wzruszeń podziwiając występy tych, których kochają.

Sylwia Duda