AKTUALNOŚCI

Spełnianie marzeń dzieci z gr. VI „Słoneczniki”

poniedziałek, 18 czerwca 2018 00:00

W piątkowe popołudnie 15 czerwca 2018r. spełnione zostały małe marzenia dzieci sześcioletnich z gr. VI „Słoneczniki”. Jednym z nich była wycieczka rowerowa dzieci i rodziców z grupy VI. Pierwotne marzenie dzieci było jednak takie: pani Marzena i pani Wiesia i 25 przedszkolaków na rowerach pojadą sobie na wycieczkę rowerową… oj! Na szczęście dzieci zgodziły się na małą modyfikację tego planu, czyli wycieczkę rowerową z rodzicami.

Dalsza część artykułu: Spełnianie marzeń dzieci z gr. VI „Słoneczniki”

 

„Rodzina- Dom-Ojczyzna”, czyli Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie

poniedziałek, 18 czerwca 2018 00:00

W ubiegły wtorek, 12 czerwca na placu zabaw Przedszkola Publicznego Nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie, przy wakacyjnej pogodzie odbył się, Festyn Rodzinny pt. „Rodzina–Dom–Ojczyna”. Ogród przedszkolny tętnił życiem i witał przedszkolaki z całymi rodzinami. Atrakcji bowiem nie brakowało: była loteria fantowa z cennymi fantami, aukcja, Jumping Frog Mrągowo z udziałem dzieci i rodziców, którzy pod okiem pani Emilii wspaniale ćwiczyli na trampolinach, malowanie twarzy, foto ścianka, grill, kawa, herbata, woda, sok i domowe wypieki rodziców naszych dzieci, zabawy taneczne przy tle muzycznym pana Mariusza, który już od kilku lat wspiera nasze działania swoją obecnością i pomocą.

Dalsza część artykułu: „Rodzina- Dom-Ojczyzna”, czyli Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie

 

SPOTKANIE Z PANIĄ LEŚNIK W SALI ORBITA W CKiT

piątek, 15 czerwca 2018 00:00

12 czerwca 2018r. odbyło się spotkanie sześciolatków z naszego przedszkola z panią Łucją – leśnikiem z Mazurskiego Parku Krajobrazowego w Krutyni. Spotkanie odbyło się dzięki zaproszeniu przez pracowników Biblioteki Publicznej oddziału dla dzieci w Mrągowie. Pani Łucja przeprowadziła z dziećmi warsztaty na temat pszczół. Dzieci dowiedziały się, jak nazywają się pszczoły (np. murarka), co robią, jak się zachowują, dlaczego żądlą i co się wtedy z nimi dzieje. Dzieci mogły obejrzeć znalezione pszczoły przez lupę.

 

Opracowała: Marzena Krueger

 

"Moje ulubione miejsce w Mrągowie"

czwartek, 14 czerwca 2018 00:00

"Moje ulubione miejsce w Mrągowie" - przedszkolny konkurs plastyczno - literacki. GALERIA PRAC


 

„Mrągowo -MOJE MIASTO” - konkurs plastyczny

środa, 13 czerwca 2018 00:00

„Mrągowo -MOJE MIASTO” - konkurs plastyczny pod patronatem Burmistrz Miasta Mrągowo Otolii Siemieniec GALERIA PRAC

   

Dzieci ze „Stokrotki” zasiliły szeregi XII PARADY POSTACI BAJKOWYCH w Mrągowie

wtorek, 05 czerwca 2018 00:00

 

2 czerwca 2018r. dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 „Stokrotka” uczestniczyły w XII Paradzie Postaci Bajkowych obchodzonych w ramach XII Światowych Dni Bajki, zorganizowanej przez pracowników Biblioteki Miejskiej Oddziału dla Dzieci.

 

W Paradzie Bajkowej wzięły udział dzieci ze wszystkich mrągowskich przedszkoli przebrane za kolorowe postacie z bajek. Zabawa polegała na przemarszu wokół jeziorka Magistrackiego. Następnie na scenie małego amfiteatru na Placu Unii Europejskiej odbył się konkurs na najciekawszą postać bajkową.

Dalsza część artykułu: Dzieci ze „Stokrotki” zasiliły szeregi XII PARADY POSTACI BAJKOWYCH w Mrągowie

 

Dzieci z naszego przedszkola z wizytą u pani Burmistrz Miasta Mrągowo

poniedziałek, 04 czerwca 2018 00:00

 

 

29 maja dzieci z mrągowskich przedszkoli zastały zaproszone do pani Burmistrz Miasta Mrągowo pani Otoli Siemieniec z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Dalsza część artykułu: Dzieci z naszego przedszkola z wizytą u pani Burmistrz Miasta Mrągowo

   

Strona 3 z 24